Dział „Pobierz” i sklep internetowy uruchomione!

 

Sklep

Kilka dni temu uruchomiłem sklep internetowy. Zgodnie z tym, co pisałem wcześniej można tam nabyć publikację „Spółdzielczość socjalna. Poradnik skrajnie praktyczny”. To książka mojego autorstwa, która jest rozszerzeniem treści dostępnych na blogu. Wydawcą jest Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej z Katowic.

Wszystkich zainteresowanych spółdzielczością socjalną oczywiście zachęcam do nabycia i udziału we współtworzeniu kolejnego wydania (wszystkie informacje zwrotne, pytania i spostrzeżenia posłużą do rozbudowania publikacji o kolejne treści).

Pobierz

Uruchomiłem również dział „Pobierz”, w którym na chwilę obecną, dla zalogowanych użytkowników, dostępne są:
• wzór statutu spółdzielni socjalnej z komentarzem,
• publikacja wydana przez Fundację Akademia Obywatelska z Rzeszowa dot. zakładania spółdzielni socjalnej, której jestem współautorem; znajdziesz tutaj m.in. wypełnione wzory dokumentów niezbędnych do założenia spółdzielni socjalnej oraz opis kolejnych kroków, jakie należy zrealizować, by założyć spółdzielnię socjalną.

Planuję systematyczne dodawanie kolejnych plików. Jeśli Ty chciałbyś się też czymś podzielić z innymi, to zachęcam do kontaktu ze mną w tej sprawie.

Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *