Referencje

„Wyniki ankiet i opinie uczestników (…) wskazują na bardzo dobrą ocenę przygotowania teoretycznego i praktycznego p. Waldemara Żbika do pracy trenerskiej. Szkolenia (…) miały charakter warsztatowy – aktywizowały uczestników do zdobywania/podnoszenia kompetencji poprzez ćwiczenia praktyczne. (…) Wiedza ekspercka przekazywana jest w sposób przystępny z dbałością o dostosowanie programu szkolenia do wcześniej analizowanych potrzeb edukacyjnych uczestników. ” Zobacz całość.

Anna Pasieka, Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa


 „Współpracę z p. Waldemarem Żbikiem oceniam bardzo dobrze. Na uwagę zasługuje dbałość p. Waldemara o dostosowanie programu szkolenia, jego treści i przebiegu do potrzeb i możliwości uczestników szkolenia. (…) Godna uwagi jest również umiejętność inicjowania sytuacji edukacyjnych sprzyjających wzrostowi kompetencji uczestników.” Zobacz całość.

Ireneusz Żak, Centrum Ekonomii Społecznej w Zgorzelcu


 „Szkolenia i doradztwo realizowane przez p. Waldemara Żbika cechuje wysoki poziom merytoryczny oraz atmosfera sprzyjająca nabywaniu nowej wiedzy i umiejętności. P. Żbik potrafi przekazać trudne zagadnienia w przystępny sposób, łącząc wiedzę i bardzo dobrą znajomość tematyki z licznymi przykładami praktycznymi. (…) Współpracę z p. Waldemarem Żbikiem cenię bardzo wysoko i na tej podstawie z pełnym przekonaniem polecam go, zarówno jako trenera, jak i doradcę.” Zobacz całość.

Ilona Jerzok, Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej z Chorzowa  


 Warta podkreślenia jest również umiejętność kreowania sytuacji edukacyjnych i nauki przez doświadczenie. Przykładem jest przeprowadzona przez p. Waldemara gra decyzyjna „Kosmiczny biznes”. Pozwoliła ona uczestnikom podnieść umiejętności m.in. zarządzania firmą (…) i podejmowania skutecznych decyzji biznesowych. Zobacz całość.

Ewa Kwiesielewicz, Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK


 „Z największą przyjemnością polecamy usługi szkoleniowe świadczone przez p. Waldemara Żbika. Poziom zajęć, ich merytoryczna strona oraz skuteczność oddziaływania budzą podziw. (…) Wyrażamy swoje uznanie dla reprezentowanych przez p. Żbika umiejętności trenerskich i interpersonalnych, które bez wątpienia wpływają na rezultat przeprowadzonych szkoleń.” Zobacz całość.

ks. Stanisław Słowik, Caritas Diecezji Kieleckiej


 „Współpraca z p. Waldemarem przebiegała wzorcowo. Przygotowane materiały szkoleniowe oraz zaprojektowanie ćwiczeń i warsztatów pod zdiagnozowane potrzeby uczestników szkolenia świadczą o wysokim profesjonalizmie i bardzo dobrym przygotowaniu merytorycznym i trenerskim p. Waldemara. Potwierdzają to również opinie uczestników szkolenia. Na tej podstawie z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi szkoleniowe wykonywane przez p. Waldemara Żbika.” Zobacz całość.

Tadeusz Buzarewicz, Akademia Szybkiej Nauki z Warszawy


 „Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone z należytą starannością. Stosunkowo trudna tematyka została przedstawiona przez p. Waldemara w przystępny i zrozumiały sposób, zaś ćwiczenia i warsztaty pozwoliły zaplanować przygotowanie spółdzielni socjalnej do lustracji.” Zobacz całość.

Dariusz Bożek, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” z Cieszyna


 „Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone z należytą starannością. P. Waldemar Żbik wykazał się umiejętnością dostosowania programu szkolenia i jego przebiegu do potrzeb uczestników szkolenia oraz wiedzą merytoryczną w obszarze tworzenia biznes planu. Na tej podstawie polecam usługi szkoleniowe wykonywane przez p. Waldemara Żbika.” Zobacz całość

Renata Kowalska, Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie

 

Opinie Uczestników

Joanna 01.08.2012 13:52

„Uczestniczyłam w cyklu szkoleń nt. Spółdzielni Socjalnych prowadzonych przez Pana Waldemara w toruńskim TŁOKU. Były to rzetelne, profesjonalne i ciekawe szkolenia. Duża wiedza teoretyczna i praktyczna – widoczna zarówno przy prezentacji materiału jak i odpowiedzi na pytania, dodatkowo Pan Waldemar zaoferował nam możliwość konsultacji drogą e-mailową. Doskonałe wyważenie organizacyjne w podziale na część teoretyczną oraz warsztatową.”

CIS, Skarżysko 13.06.2012 20:00
„Pan Waldemar Żbik wykazał się wysokim poziomem przygotowania merytorycznego, znajomością zagadnień spółdzielczości socjalnej oraz umiejętnością prowadzenia szkolenia w oparciu o metody aktywne.”
Karolina Gałczyńska Szymczyk, Centrum Integracji Społecznej, Skarżysko Kamienna

FAO, Przeworsk 13.06.2012 19:58
Z pełną odpowiedzialnością polecam pana Waldemara Żbika jako odpowiedzialnego i merytorycznego współpracownika.
Kamila Michalik, Fundacja Akademia Obywatelska

Kuba 15.07.2012 17:54 Toruń, TŁOK, czerwiec-lipiec 2012r. 
„Witam, uczestniczyłem w cyklu szkoleń nt. spółdzielczości socjalnej prowadzonych przez Pana Waldemara i jestem naprawdę zadowolony. Poziom wiedzy, przygotowanie merytoryczne jak i samo prowadzenie szkolenia na najwyższym poziomie, nie można się było nudzić. Każde zajęcia miały część teoretyczną potrzebną do zrozumienia danego zagadnienie, następnie praktyczną aby zagadnienie owe przyswoić sobie w jeszcze większym stopniu. Nie było pytań, które Pan Waldemar pozostawiłby bez odpowiedzi. Poza tym podczas omawianych tematów przytaczana była cała masa cennych wskazówek praktycznych niezbędnych do sprawnego prowadzenia spółdzielni socjalnej.”
Pozdrawiam, Kuba G. 🙂

FRPS BR, Cieszyn 13.06.2012 20:00
„Stosunkowo trudna tematyka została przedstawiona przez p. Waldemara w przystępny i zrozumiały sposób, zaś ćwiczenia i warsztaty pozwoliły zaplanować przygotowanie spółdzielni socjalnej do lustracji.”
Dariusz Bożek, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem” z Cieszyna

 

Dodaj opinie!

Imię
Adres e-mail
Temat
Wiadomość

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe *