Nasze dane kontaktowe

Przedsiębiorstwospołeczne.pl non profit spółka z o.o.

Adres korespondencyjny: ul. Świętego Filipa 23, 31-150 Kraków

Numer KRS: 0000943869, NIP: 9571139842, kapitał zakładowy 5 tys. zł.

Dokumentacja spółki przechowywana jest w XI Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

waldek.zbik@przedsiebiorstwospoleczne.pl

Kontakt w sprawach dot. zakładania / funkcjonowania spółdzielni

Jeśli chcesz zadać mi pytanie dot. zakładania lub prowadzenia spółdzielni socjalnej, to upewnij się proszę czy nie pisałem o tym na blogu. Możesz to zrobić korzystając z wyszukiwarki (prawy górny róg na blogu).

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi, to skontaktuj się ze mną, pamiętając, że:

  1. W prostych sprawach, niewymagających np. dokładniejszego zbadania sytuacji czy weryfikacji orzeczeń sądowych, udzielam porad bezpłatnie. Cennik takich porad znajdziesz tutaj 🙂
  2. W sprawach bardziej skomplikowanych porady są płatne i wyceniane indywidualnie.
  3. Pisząc z pytaniem koniecznie podaj numer telefonu – czasami łatwiej jest oddzwonić i udzielić odpowiedzi, niż pisać maila.

W razie wątpliwości, napisz do mnie. Zobaczymy na czym polega sprawa i czy jestem w stanie Ci pomóc. Jeśli nie, jasno Ci to napiszę. Jeśli tak, to poszukamy wspólnie możliwości współpracy.

Pamiętaj też, że korzystając z poniższego formularza, możesz zaproponować temat jednego z kolejnych wpisów na moim blogu.

P.S. Jeśli nie lubisz bezdusznych formularzy internetowych, napisz do mnie maila na waldek.zbik@przedsiebiorstwospoleczne.pl

P.S.1 Jeśli szukasz do mnie kontaktu telefonicznego, to muszę Cię zmartwić. Nie podaję go tutaj, ale obiecuję że odpowiem na każdą wiadomość e-mail.

P.S.2 Jeśli zależy Ci na szybkim kontakcie, możesz się do mnie odezwać przez meseengera.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *