Zanim założysz spółdzielnię socjalną… [wideo]

Dzisiaj będzie nietypowo. Chciałbym Cię zaprosić do obejrzenia nagrania dot. podstawowych rzeczy, które warto wiedzieć przed założeniem spółdzielni socjalnej składającej się z osób fizycznych (wersja dla osób prawnych w najbliższych planach :)).

Jeśli dopiero zainteresowałeś się tą tematyką i szukasz podstawowych informacji, to nagranie będzie dla Ciebie. Chcę Ci ułatwić poruszanie się po tej stronie i stopniowe zdobywanie podstawowej wiedzy, dlatego też przygotowałem również bezpłatny 5 dniowy kurs e-mail. Możesz się na niego zapisać klikając w link na końcu nagrania lub poniżej.

I jeszcze jedno… Przygotowałem dwie wersje nagrania. Wersja rozbudowana jest dla osób o anielskiej cierpliwości i mocnych nerwach (trwa 9 minut).  Wersja podstawowa to niewiele ponad 5 minut.

Wersja podstawowa nagrania “Zanim założysz spółdzielnię socjalną…”

Wersja rozbudowana nagrania “Zanim założysz spółdzielnię socjalną…”

Pięciodniowy Kurs E-mail, Czyli Zostań Świadomym Członkiem Spółdzielni…

Kurs kierowany jest głównie dla osób początkujących zainteresowanych założeniem spółdzielni socjalnej składającej się z osób fizycznych (choć myślę, że osoby już działające w spółdzielni też znajdą tam wartościowe informacje). Pokażę Ci w nim wiedzę, jaką powinieneś posiadać myśląc na poważnie o założeniu spółdzielni socjalnej.

Możesz się na niego zapisać, zostawiając swój adres e-mail tutaj.

To tyle na dzisiaj. Tradycyjnie zachęcam Cię do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz popularyzacji tego wpisu np. z wykorzystaniem przycisków poniżej.

5/5 - (2 votes)

One thought on “Zanim założysz spółdzielnię socjalną… [wideo]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *