Nowa odsłona strony i konkurs z nagrodami na pierwsze urodziny!

Od uruchomienia tej strony oraz pierwszego wpisu minął niedawno równy rok :). Z tej okazji prezentuję nową odsłonę strony. Jest ona efektem mojej współpracy ze Spółdzielnią Socjalną „Piąty Kolor”. Myślę, że graficznie wygląda to zdecydowanie lepiej, a i funkcjonalności jest i będzie zdecydowanie więcej. W najbliższym czasie planuję również:

 • uruchomienie sklepu internetowego (choć bardziej będzie to sklepik lub nawet stragan 🙂 ), w którym będzie można nabyć przygotowaną przeze mnie publikację „Spółdzielczość socjalna. Poradnik skrajnie praktyczny.” Jest ona rozszerzeniem treści dostępnych na blogu. Więcej informacji wkrótce.
 • udostępnienie dla zalogowanych użytkowników plików przydatnych do założenia i prowadzenia spółdzielni socjalnej np. wzoru statutu, uchwał czy przykładowych regulaminów,
 • przygotowanie ankiety pozwalającej na ocenę Twojej wiedzy dot. spółdzielczości socjalnej.

A teraz obiecany konkurs. Warunki udziału:

 • zapisanie się na newsletter lub zarejestrowanie się na stronie,
 • wypełnienie ankiety oceniającej stronę i podanie adresu e-mail na końcu ankiety (bym mógł sprawdzić czy pierwszy podpunkt został spełniony i skontaktować się w razie wygranej).

Spośród osób, które spełnią powyższe warunki w ciągu 7 dni (czyli do 3 lipca do 24:59) wybiorę trzy, które udzielą mi w ankiecie najciekawszej i najpełniejszej informacji zwrotnej dot. strony oraz zaproponują pomysły na rozwój strony. Wyniki (imiona zwycięzców) opublikuję w komentarzu do tego wpisu. Nagrodą jest wydana właśnie publikacja „Spółdzielczość socjalna. Poradnik skrajnie praktyczny.” Na koniec zachęcam do aktywnego współtworzenia strony poprzez komentowanie wpisów i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Jeśli uznasz, że strona jest przydatna zachęcam też do jej popularyzacji np. w serwisach społecznościowych.

Rate this post

One thought on “Nowa odsłona strony i konkurs z nagrodami na pierwsze urodziny!

 1. WaldemarZbik says:

  Witam,

  Zgodnie z obietnicą podaję zwycięzców: p. Monika z Łodzi, p. Małgorzata ze Żnina oraz p. Beata z Tychów. Serdecznie gratuluję. Z w/w osobami skontaktuję się mailowo celem ustalenia szczegółów wysyłki.

  Dziękuję za wszystkie uwagi i komentarze.

  pozdrawiam serdecznie,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *