Bezpłatne kursy e-mail dla zainteresowanych spółdzielczością socjalną

Zapisz się na bezpłatny 5 dniowy kurs dot. spółdzielczości socjalnej.Poniżej opinia jednej z czytelniczek nt. kursu:

Otrzymywane wiadomości w ramach kursu okazały się zbiorem cennych informacji usystematyzowanych, kompletnych i co najważniejsze dla mnie, ukazujących wiele trudnych sytuacji jakie mogą się wydarzyć.

Dzięki uświadomieniu sobie licznych przeciwności, zrozumieniu z czego wynikają, jakie mogą być konsekwencje, mogę lepiej przygotować się na nie, mam większe szanse na znalezienie odpowiednich rozwiązań.

Jestem pod wielkim wrażeniem tak rozległej wiedzy przedstawionej w bardzo ciekawy sposób, powiązanej na różnych portalach, przychodzi mi do głowy porównanie do mapy myśli ale takiej solidnych rozmiarów.

Katarzyna

Obrazek przedstawia avatar Waldka Żbika, który pisze cos na laptopie

Wybierz poniżej właściwy dla siebie kurs – na kolejnej stronie będziesz miał możliwość zapisania się:

Dla osób, które chcą założyć spółdzielnię wspólnie z innymi osobami fizycznymi.

Dla osób fizycznych!

Dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, kościelnych osób prawnych i jednostek samorządu terytorialnego.

Dla osób prawnych!